Kapat

Kehribar Bebek Diş Kolyesinde GLT Sertifikası Nedir?


GLT sertifikası Türkiye Gemoloji Laboratuvarı tarafından verilmektedir. Satın aldığınız kehribar ürününün laboratuvar koşullarında gemologlar(taş uzmanları) tarafından incelendiğini, ve gerçekliğini belgeleyen bir sertifikadır.

Her bir üründe ki boncuklar tek tek incelenir ve sertifikalanır. Her ürünün sertifika numaraları çoğaltma değildir ve kendine ait bir sertifika numarası vardır. Dilerseniz GLT'yi arayıp sertifika numarası ile sorgulamasını yapabilirsiniz. Kehribar boncukları ebru sanatı gibi kendine hastır ve fabrikasyon değildir. Hiç bir boncuk bir diğerine benzemez. Fosilleşirken etkileşime geçtiği maddelere bağlı olarak renk farklılıkları gösterebilir.

Sofi Maya marka tescilini almıştır. Sattığımız ürünlerin hepsi 100% Gerçek Baltik Kehribarıdır. Sofi Maya sertifikası ve faturası ile beraber gönderilir.

Eğer satın aldığınız ürünün ek olarak laboratuvar sertifikası ve onayınıda istiyorsanız, satın alma işlemi yaparken GLT sertifikası istiyorum seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. Ürünlerin laboratuvar onayları hazır yapılmıştır ve diğer ürünler gibi 2 iş günü içinde kargoya verilir.

GLT, İstanbul Kuyumcular Odası kuruluşu olup bağımsız bir gemoloji laboratuvarıdır.


Yoga  ve Meditasyon  Yastığı
Ücretsiz Kargo
Yoga ve Meditasyon Yastığı
300,00 TL
Yeni İndirimli

Sofi Maya © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır