Kapat

Sıkça Sorulan Sorular

Ürünler kaç günde elime ulaşır?

Siparişinizi verdikten sonra 24-48 saat içerisinde ürününüz kargoya verilmiş olur.

Kapıda Ödeme Var Mı?

Evet kapıda ödeme seçeneğimiz vardır. Kapıda ödeme ücreti 5TLdir. Ek bir kargo ücreti alınmamaktadır. Havale ile ödemelerde ve siteden kredi kartı ile alışverişlerde kargo ücretsizdir.

Ürünleriniz Sertifikalı Mı?

Ürünlerimiz 100% Gerçek Baltik kehribarıdır ve sertifikalıdır. Her ürünün sertifikası ürün ile birlikte gönderilir. Ürünlerimiz üreticiden laboratuar onaylıdır.

Kehribar ne zaman ve nasıl etki eder?

Sürekli tene temas ettiğinde etkisini gösterir. 24 ila 72 saat arasında etkisini gösterdiği görülmüştür.  Her kişinin bünyesi ve ağrı eşiği değişik olduğu için etki süreside farklılık göstermektedir.

Kehribar Kolyede Renklere Göre Etki Değişir mi?

Kehribar fosilleşmiş çam reçinesidir. (Taşlaşmış sakızdır) Kehribar boncuğunun oluşması için en az 1 milyon yılın geçmesi gerekir. Fosilleşirken etkileşime geçtiği maddeler ve fosilleşme yılına bağlıolarak renginde farklılıklar görülür.  Bu yüzden farklı renkleri bulunmaktadır. Her rengin etkisi aynıdır sadece görsel çeşitlilik sağlar.

Kehribar Sadece Diş Çıkarma Döneminde mi Kullanılır?

Kehribar diş çıkartma döneminde çocuklara doğal tedavi alternatifi sunar. Ağrıları dindirir, ağız suyunu azaltır ve doğal antibiyotik görevi görür. Alerjisi, troid, guatr gibi sorunları olan çocuklarda da kullanılır. Kehribarın bunların dışında bir sürü faydalı etkileride vardır. Ayak bileğine takıldığında hızla büyüyen çocukların eklem ağrılarını dindirir. Kolik ve gaz sancısı gibi sindirim sistemi problemlerini hafifletir. Guatr ve reflu yada iyi gelir. Yetişkinlerde migren, baş ağrısı, mide ağrısı, romatizmal ağrılar, bel ağrısı depresyona karşı iyi gelir. Bu şikayetler çocuklarda da varsa aynı nedenler için kullanılabilinir.

Çocuğum uyurken çıkartmalımıyım?

Kehribarın her zaman gözetim altında takılması tavsiye edilir. Çocuğunuz uyurken boynundan MUTLAKA çıkartmalısınız ve hiç bir zaman gözetiminiz altında değilken takmamalısınız. Anneler çok sık uyandıkları için gece çıkartıp sabaha karşı takmalarında bir mahsur yoktur. 4-5 saatlik bir ara etkisini azaltmaz.

Kehribar Kolye Nasıl Yapılmıştır?

Kehribar kolyeler sağlam ipek iplikten yapılmıştır ve her boncuğun arası koparsa dağılmasın diye ayrı ayrı düğümlüdür.

Ürün İade ve Garanti Süresi Nedir?

Üretici kaynaklı hatalarda, kopma, kırılma, vb. durumlar da 30 gün içerisinde kargo alıcıya ait olmak üzere değişim yapılacak veya parça tedarik edilecektir.

Tüketici haklarına bağlı olarak 15 iş günü içinde ürünü  MUTLAKA FATURASI  ile beraber  İADE edebilirsiniz.

Kullanıcıya bağlı hatalarda, yakma, kesme, parça koparma, düşürüp kırma ve bunun gibi durumlarda hiç bir zaman İADE veya DEĞİŞİM yapılmaz.

Bebeğimin Diş Çıkarma Döneminde Kehribar Kolye mi Bileklik mi Al

Kehribar bölgesel etki eder bu yüzden diş çıkarma dönemi için kehribar kolye öneriyoruz. Kehribar halhal/bilekliklerin gaz sancısı, büyüme atakları veya sindirime bağlı rahatsızlıklarda daha etkili olduğu görülmüştür. 0-4 ay arası kolik bebeklerde halhal olarak kullanıldığında rahatlatıcı etkisi vardır.

Sofi Maya © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır