Kapat

Sonuçları Filtrele

Marka
 • Sofi Maya29
Yaş Grubu
 • Yetişkin 8
 • Bebek 1
Materyal
 • Doğal Taş 9
Cinsiyet
 • Kadın 3
 • Unisex 6
Beden
 • M 4
 • 20cm 4
 • S 1
Renk
 • Bal Rengi 1
 • Koyu Vişne 2
 • Konyak 1
 • Multi 2
 • Gökkuşağı 3

Yetişkin Kehribar Bileklik

Limit:
32 sonuçtan 1 ile 24 arası görüntüleniyor.

Kehribar Bileklik Taşı Hakkında Bilgi

Kehribar taşı kozalaklı ağaçların reçinelerinin fosilleşmesi ile oluşan son derece faydalı bir taştır. Bu taşın faydaları hem bedenimizi hem de psikolojimizi etkilemektedir. Çok fonksiyonlu olan bu taş Son dönemlerde tüm dünyada popüler olmaktadır. Son dönemlerde popüler olması sizi aldatmasın çünkü çok eski zamanlarda da yıllarca kullanmış bir taştır. Bu taş eskiden tıp alanında ilaç olarak kullanılmıştır. Kehribar taşı günümüzde hem aksesuar hem de ev içi eşyalarında kullanılmaktadır. Elimizden geldiğince bu taşı her yerde kullanmalıyız zaten popülerleşmesi ile de taşı olan talepler son derece artmıştır. Taşa artan talepler doğrultusunda taşı değerlendirilecek birçok seçenek de sunulmaktadır. Bu seçenekleri örnek verecek olursak: kehribar taşından yapılmış bileklik, toka, kolye, yüzük. Aynı zamanda bebeklere özel üretilmiş bebek diş bileklikleri bebek diş kolyeleri bebek bileklikleri ve bebek kolyeleri de sayılabilir.

Kehribar Bileklik Taşının Faydaları

Kehribar taşının bir çok faydası bulunmaktadır. Reçinelerin fosilleşmesi ile elde edilen bu taşın faydaları günümüzde bilindiği gibi eskiden de fazlasıyla bilinmektedir. Kehribar taşı günümüzde kehribar bileklik olarak da tercih edilmektedir. Kehribar bileklikler son derece şık ve hem bedenimizi hem de ruhumuzda birçok fayda sağlamaktadır. Bu faydaları şu şekilde sıralayabiliriz,

 1. Kemik gelişimi için doğal yapısında bulunduğu mineraller faydalıdır
 2. Kehribar taşı metabolizmanızı hızlandırarak yenilenmemizi sağlamaktadır
 3. Kehribar taşı cildinizde temas ettiği yerleri ve çevresine onarım gücü sağlamaktadır
 4. Kehribar taşı Bağışıklığımızı güçlendirme de etkilidir
 5. Bu taş sayesinde hem taşın bulunduğu ortam hem de dediği kişi fazlasıyla rahatlar ve negatif duyguları uzaklaştırmış olur.
 6. Kehribar taşı sayesinde içimizde bulunan huzursuzluklardan bir nebze de olsa öğrenmiş olabiliriz
 7. Aynı zamanda kehribar taşının nazarı da engelledi ve nazara iyi geldiği bilinmektedir

Kehribar taş hem psikolojik hem de fizyolojik faydaları sayesinde birçok insana iyi gelmiştir.  Kehribar taşı hem bu faydaları hem de görünümü sayesinde birçok aksesuar da kullanılmaktadır.

Kehribar Bileklik Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Kehribar taşı son derece doğal ve fazlasıyla mineral içeren bir taştır. Bu taş doğal içeriği sayesinde birçok fayda sağlamakta ve bu faydalardan yararlanmak istiyorsak taşın orijinal olup olmamasına çok fazla dikkat edilmelidir. Ne kadar bu taşın orijinal olmasına dikkat etmemiz gerekse de bir yandan bütçemize de uygun olmalıdır. Her bütçeye uygun kehribar bileklik fiyatları  ile Sofimaya sitesi kehribar takı elde etmek için uygun bir sitedir. Bu site sayesinde istediğiniz modelin orijinalliğinden emin olarak bütçenize uygun bir şekilde kehribar bileklik satın alabilirsiniz. Sitede birçok kehribar taşından yapılmış takı mevcuttur. Bu takıların orijinalliği sertifikalıdır. Mutlaka bu sitedeki kehribar bileklik yetişkin modellerine göz atmanız gerekmektedir. Her zevke hitap eden modelde bileklikler bu sitede mevcuttur. Kehribar taşının sanatla bitmeyecek faydalarından yararlanmak için mutlaka bu taşı içeren bir takım en iyi alternatiftir.

Kehribar Taşı İçeren Takılar Kullanırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

Aslında kehribar taşı içeren takıları kullanırken normal bir takıdan ayırt etmemize gerek yoktur. Çünkü bu taşın bize olan faydalarından yararlanmak için sadece taşın cildinize temas etmesi yeterlidir. Bu yüzden kehribar taşı içeren takılar edinmemiz ve düzenli olarak uzun süre boyunca bu taşları kullanmak yeterli olacaktır. Zaten bu taşın size olan faydalarını bilip, taşı uzun süre kullanıp faydalarını gözlemlediğiniz taktirde taşı bedeninizden ayırmak istemeyeceksiniz. Herkesin bu taşı edinebileceği bir çok modeli içeren Sofimaya sitesine göz atabilirsiniz.

Sofi Maya © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır