Kapat

Sonuçları Filtrele

Marka
 • Sofi Maya43
Yaş Grubu
 • Bebek 1
Materyal
 • Doğal Taş 1
Beden
 • M 1
Cinsiyet
 • Unisex 1
Renk
 • Multi 1
GLT (Türkiye Gemoloji Laboratuar)Sertifikası istiyorum
 • GLT Sertifikası 1
Yaş Grubu
 • 0-3 Yaş 32cm-33cm 1
 • 3-6 Yaş 35cm-36cm 1

Yetişkin Kehribar Kolye

Kehribar kolye ve kehribar bileklik yetişkinlerde ne işe?

Kehribarın hem fiziksel hem metafiziksel etkisi vardır. Aynı zamanda kehribar para taşı olarak bilinir. Bereketi arttırdığına inanılır. Kehribar kolye olarak kullanıldığında astım, alerji, guatr, tiroid gibi şikayetlerde gerileme sağlar. aynı zamanda kehribarın ağrı kesici etkisi bel ağrısı, baş ağrısı migren gibi şikayetlere iyi gelir.

Kehribar bileklik eklem ve romatizmal ağrılarda etkilidir. Aynı zamanda negatif enerjilere karşı koruyucu etki eder. Kehribar aynı nazar boncuğu gibi etki sağlar.

Limit:
48 sonuçtan 1 ile 24 arası görüntüleniyor.

Kehribar Kolye

Kehribar kolye geçmişte ve günümüzde çok fazla tercih edilmiş olan ve aynı zamanda dünyada da son derece popüler bir aksesuardır. Bu aksesuar türünün özellikle kehribar taşından yapılıyor olması birçok faydayı da beraberinde getirmektedir. Çünkü kehribar taşı kozalaklı ağaç türleri olan çam, ladin ve ardıç gibi ağaçların sıvılarının fosilleşmesi ile oluşmaktadır. Bu sayede son derece doğal ve insana hem psikolojik hem de fizyolojik olarak birçok fayda sağlayan bir taş elde edilmiş olur. Bu taşı aksesuarlar sayesinde bedenimize temas ettirmemiz dolayısıyla bize birçok fayda sağlar. Bu faydaları sıralayacak olursak,

 1. Kehribar taşının bedenimize temasıyla vücudumuzdaki ağrılara iyi geldiği bilinmektedir
 2. Kehribar taşı olduğu ortama ve kişiyi sakinleştirir, vücudundaki kötü enerjilerin uzaklaştırılmasını sağlar
 3. Bu taş sayesinde vücudumuzun Bağışıklığı daha da güçlenir
 4. Kehribar taşı bulundurduğu mineraller sayesinde cildimizi ve kemiklerimizi besler
 5. Kehribar taşı sayesinde birçok dinde inanılan nazar anlayışının kişiyi etkilemediği düşünülmektedir

Kehribar Taşı Son Zamanlarda Neden Popülerleşti?

Kehribar taşı birçok hastalığa iyi gelmektedir. Bunun yanı sıra doğal reçinelerin fosilleşmesi ile elde edilen bu taş görünüm açısından da insanın hoşuna gitmektedir. Kehribar kolye yetişkin insanlar için de çok fazla tercih edilen bir alternatif türüdür. Bu taş doğal içeriklerle elde edildiği ve orijinal olduğu zaman faydalıdır. Bu orijinallikten emin olmak için de kehribar kolyeyi aldığımız yere güven duymalıyız. Çünkü bu taş aksesuar olmanın yanı sıra geçmişte de fazlasıyla kullanılan faydalı bir taştır. Aynı zamanda web sitemizden bu taşın birçok farklı türünü elde edebilirsiniz. Kehribar taşının faydalarını öğrendikten sonra ve görünümünü de beğendikten sonra kesinlikle bu taşı içeren bir kolye edinmelisiniz.

Kehribar Kolye Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kehribar taşı orijinal olduğu taktirde bedenimize ve ruhumuza bir çok fayda sunmaktadır. Tabii ki de bu taşın orijinal ve doğal içerikli olmasına çok fazla dikkat etmeliyiz aksi taktirde sıradan bir taştan farkı kalmaz. Ne kadar bu taşın doğallığını ve orijinalliğini sorgulasak da bütçemize uygun olması da gerekmektedir. Kehribar kolye fiyatları açısından Sofimaya sitesi her türlü bütçeye uygun kehribar kolye ve bir çok farklı kehribar alternatifi sunmaktadır. Bu site aracılığıyla istemiş olduğumuz görünümdeki kehribar kolyeyi kesinlikle orijinal içeriğinden emin olarak edinebiliriz. Bu site sayesinde binbir türlü faydası olan bu taş çok güzel alternatiflerle değerlendirilmiştir. Kehribar taşı içeren herhangi bir aksesuar edinmek isteyenler bu siteye girdiği zaman hem bütçelerini uygun hem de isteklerine hitap eden bir takı elde etmiş olacaklar. Mutlaka herkesin zevkine hitap eden bir içerik bu sitede bulunmaktadır.

Neden Kehribar Kolye Satın Almalıyız?

Neden kehribar kolye satın almadığı sorusunu ele alaşım. Öncelikle bu taş çok fazla faydaları olan bir taştır aynı zamanda trend bir aksesuardır. Bu aksesuar sayesinde hem son moda trendlerine uymuş  hem de vücudumuza sağlıklı bir aksesuar takmış oluruz. Bu aksesuarın faydaları saymakla bitmeyeceği gibi görünümü de gayet göze hitap etmektedir. Bu site size fosilleşme sonucunda oluşmuş olan bu faydalı mineralleri içeren taşı bir çok farklı formlarda sunacaktır. Taşın faydalarını ve aksesuar seçenekleri göz önünde bulundurarak orijinalliğinden de emin olduğunuz taktirde mutlaka bu taştan bir takı edinmelisiniz.

Sofi Maya © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır