Kapat

Sonuçları Filtrele

Marka
 • Sofi Maya23
Yaş Grubu
 • Yetişkin 1
Materyal
 • Doğal Taş 1
Cinsiyet
 • Kadın 1
Beden
 • M 1
Renk
 • Gökkuşağı 1

Kehribar Bebek Bileklikleri

Limit:
23 sonuçtan 1 ile 23 arası görüntüleniyor.

Kehribar Bebek Bileklik

Kehribar taşı ne kadar günümüzde popüler olsa da aslında çok eskilerden beri kullanılan bir taştır. Kehribar taşı eskiden hem bir aksesuar olarak hem de tıp alanında tedavi amaçlı bir araç olarak da kullanılmaktadır. Kehribar taşı kozalaklı ağaç türleri olan çam, ladin ve ardıç ağaçlarının ürettiği sıvıların doğaya karışıp fosilleşmesi ile sertleşen madde sonucunda oluşmaktadır. Bu taş günümüzde daha çok aksesuar olarak kullanılmaktadır. Aksesuar olmanın yanında doğal bir taş olduğu için bir çok faydası da vardır. Bu faydaları sayesinde çocuklara iyi gelmektedir ve bu yüzden kehribar bebek bileklik çeşitleri bulunmaktadır. Bu sayede çocuklarımızın bu taşla etkileşime geçerek onlara fayda sağlamasına katkıda bulunmuş oluyoruz. Bu faydalı taşı bebekler haricinde herkes kullanabilir ama günümüzde bebeklerde daha fazla kullanılmaktadır.

Kehribar Bebek Bilekliklerinin Faydaları

Kehribar taşı eskiden de kullanıldığı üzere birçok faydası bulunan bir fosil taş türüdür. Bu taşın faydaları eskiden çok fazla bilmekteydi ve kullanılmaktaydı. Günümüzde de yeniden popüler olup bebeklerimiz üzerinde faydalarını değerlendirmek istediğimiz bir taş haline gelmiştir. Bu taşın binbir çeşit faydalarından bazılarını şu şekilde sıralayabiliriz,

 1. Etraftaki gergin havayı dağıtarak rahat bir ortam sağladığına inanılmaktadır.

 2. Doğal taş türü içerisinde bulundurduğu mineraller sayesinde bebeğin cildini beslemektedir

 3. Kehribar taşı ağrıları almaktadır

 4. Bu taş sayesinde kemik gelişiminde olumlu etkiler görülebilir

 5. Birçok dinde inanılan nazara iyi geldiği söylenmektedir

 6. Bu taş sayesinde bebeğiniz daha huzurlu ve sakin olacaktır

Taşın birçok fiziksel faydasının yanında psikolojik faydaları da bulunmaktadır

Kehribar Bebek Bilekliği Satın Alırken Dikkat Etmeniz Gereken Hususlar

Bebeklerimiz için her şeyin en kaliteli ve faydalısını almak isteriz. Kehribar taşı ne kadar doğal bir taş olsa da onun da doğallığını ve kalitesini sorgulamamız gerekmektedir. Bütçemiz dahilinde en uygun ve en kalitelisini almalıyız. Bu konuda kehribar bebek bilekliği üzerinde dikkat etmemiz gereken en önemli husus, kehribar bebek bileklik sertifikalı olmalıdır. Kehribar bebek bileklikleri sertifikalı oldukları takdirde kalitesi ve orijinalliği hakkında içiniz rahat olabilir. Çünkü bu sertifika taş üzerinde inceleme yapılarak güvenilir olduğu takdirde verilmektedir. Aynı zamanda en kalitesi ve en doğalını seçmek istediğimiz taktirde fiyatını da göz önünde bulundurmalıyız. Bu konuda kehribar bebek bileklik fiyatları hakkında önerilebilecek site Sofimaya olacaktır. Bu sitedeki bütün kehribar içerikli ürünlerin fiyatları ve sertifikaları istenildiği gibidir.

Kehribar Bebek Bileklikleri Nasıl Kullanılmalıdır?

Kehribar taşının faydalarından bebeğimizin yararlanması için bu taşın bedenine temas etmesi gerekmektedir. Bu temas devamlı olduğu takdirde faydaları daha fazla gözlemlenebilir. Bu hususta kehribar taşından yapılmış olan bebek bileklikleri çok uygundur. Bu bileklikleri sadece bebeğinizin bileğine takmanız yeterli olacaktır. Bu sayede bebeğiniz, cildine sürekli temas eden kehribar taşının faydalarından yararlanmış olacaktır. Kullanımı bu kadar basit olan bu taşın birçok farklı türü bulunmaktadır. Bebeğinizin bu taştan faydalanması için bedenine temas etmesi çok önemlidir ama aynı zamanda evinizde aksesuar olarak bu taşı bulundurmanızda fayda sağlayacaktır. Çünkü bu taş olduğu ortamın gerginliğini alarak daha pozitif bir çevre sağlayacaktır. Bu sayede çocuğunuz taşın psikolojik faydalarından da yararlanmış olacaktır. Yapmanız gereken sadece güvenilir bir siteden bu taşı edinmektir. Güvenilir site olarak Sofimaya daha önceden de önerildiği gibi tercih edebileceğiniz bir sitedir. Bu site üzerinde sadece kehribar bebek bilekliği değil kehribar taşının bir çok farklı türü de bulunmaktadır. Sadece bir taşla hayat kalitenizi artırabilirsiniz.

Sofi Maya © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır