Multicolor Kehribar Bebek Diş Kolyesi

 • Sofi Maya marka tescilini almıştır. Sattığımız ürünlerin hepsi 100% Gerçek Baltik Kehribarıdır. Sofi Maya sertifikası ve faturası ile beraber gönderilir.

  Eğer satın aldığınız ürünün ek olarak laboratuvar sertifikası ve onayınıda istiyorsanız, satın alma işlemi yaparken GLT sertifikası istiyorum seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. Ürünlerin laboratuvar onayları hazır yapılmıştır ve diğer ürünler gibi 2 iş günü içinde kargoya verilir.

  GLT, İstanbul Kuyumcular Odası kuruluşu olup bağımsız bir gemoloji laboratuvarıdır.


  0-3 Yaş Standart Ölçü: 32cm - 33cm

  Kehribar türlerinden bir tek Baltik kehribarının içeriğinde %3-%8 oranında süksinat asit  bulunmaktadır. İçeriğinde ki süksinat asit nedeniyle kehribar hem doğal bir ağrı kesici hemde doğal bir antibiyotik etkisi yaratmaktadır.

  Diş çıkartma dönemindeki bebeklerde çok sık görülen ağız suyu akması, ağrı, iştahsızlık, boğaz, kulak ve mide yanmalarını veya enfeksiyonlarını azaltıcı etkisiyle bilinir.

  Bebek diş boncuğunu taktığında, vücut ısısı bir tür reçine olan amberin içindeki şifalı yağları açığa çıkarır ve bu yağlar cilt tarafından emilerek kan dolaşımına karışır. Kehribar bir taş olmadığından, sıcak ve yumuşak bir dokunuşu vardır.

  Kehribar sadece diş çıkartma döneminde değil çocuğunuzun büyüme, ergenlik ve diğer dönemlerinde de kullanabileceği birden fazla faydası olan muhteşem bir şifalı taştır.

  Her boncuk arası, kopma ve dağılma riskine karşı ayrı ayrı düğümlenmiştir.

  Her kolye için kehribarın rengine uygun sağlam ipek iplik ve güvenlik için vidalı klips kullanılmıştır.  Bütün kehribar kolye ve bilekliklerinin ölçüleri açıklamasında yazmaktadır.

  • Bilinen hiç bir yan etkisi yoktur.
  • 24-72 saat içerisinde etkisini göstermektedir.
  • Çocuklara her zaman gözetim altında takılmalı, uyurken veya yanlız bırakılacakları zaman çıkartılmalıdır.
  • Kehribar bir taş değil fosilleşmiş reçine olduğu için hiç bir koşulda ağıza konulmamalıdır ve oynamaları için çocukların ellerine verilmemelir.
  • Çocuğun bakımını sağlayan veya ilgilenen kişiler kullanımı için bilgilendirilmelidir.
  • Bir tek atopik- kuru cilt yapısı olan çocuklarda kullanılmamalıdır.
 •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz

Multicolor Kehribar Bebek Diş Kolyesi ile Benzer Ürünler

Sofi Maya © 2020 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır